86lomza.pl»adres»wizytówka«

Łomża

kategorie główne

Pianpol

Piłsudskiego 78, 18-402 Łomża
tel: 862182277
fax: 862182212
mapa dojazdu
www.Pianpol.86lomza.pl
pianpol.pl
email: biuro@pianpol.pl
centrala, sklep
18-400 Łomża, Al. Piłsudskiego 78
tel. 086 218 22 77
fax 086 218 22 90
e-mail: biuro@pianpol.pl

filia
11-400 Kętrzyn, ul. Bałtycka 24
tel./fax 089 752 20 04
e-mail: ketrzyn@pianpol.pl

Firma PIANPOL S.J. została założona na początku lat 90 jako hurtownia artykułów tapicerskich. Założyciele od początku przyjęli sobie za cel zdobycie rynku północno-wschodniego i realizację jego potrzeb. Początkowo zajmowaliśmy się głównie sprzedażą pianki tapicerskiej, mimo iż posiadaliśmy tylko jedną maszynę do cięcia poziomego. Z czasem zaczęliśmy zdobywać nowe rynki sprzedaży, więcej odbiorców, jak również zajeliśmy się eksportem swoich wyrobów. Oprócz przerobu pianki wprowadziliśmy sprzedaż detaliczną i hurtową akcesoriów meblowych. Nowe rynki zbytu oraz nowi odbiorcy stawiali przed nami nowe wyzwania, które zawsze w miarę możliwości staraliśmy się wykonać. Wymagania naszych odbiorców oraz potrzeby rynku zmusiły nas do gwałtownych zmian, rozbudowy i poszerzenia działalności.

   Obecnie firma posiada dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz CNC do wycinania konturów. Oprócz sprzedaży artykułów tapicerskich jesteśmy również zakładem przerobu pianki tapicerskiej. Naszym klientom dostarczamy gotowe formaty bonelowe, kształtki (np. siedziska i oparcia do krzeseł) jak również całe komplety pianek, przygotowane do złożenia mebla.

   Mimo i tak dużego rynku zbytu, który posiadamy w obecnej chwili cały czas jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy z zakładami produkcji mebli miękkich, gdyż nasze możliwości produkcyjne są znacznie większe. Staramy się również słuchać sugestii naszych kontrahentów, rozwijać naszą działalność w kierunku ich potrzeb i zawsze służyć dobrą radą tym, którzy jej potrzebują.
Naszym klientom oferujemy następujący asortyment:	 
I  Pianki polieterowe
   - konwencjonalne
   - wysokoelastyczne
II  Pianki poliestrowe
III Pianki wysokoelastyczne
V Pianki specjalne
- pianki trudnopalne typu CMHR
- trudnopalne typu REFLEX
V  Akcesoria meblowe


inni w branży :
Przemysł tekstylny i skórzany