86lomza.pl»adres»wizytówka«

Łomża

kategorie główne

STUDIO SKORPION

Kazańska 1 , 18-400 Łomża
tel: 86 219 09 19, 86 219 09 19, kom. 504 102 166
mapa dojazdu
www.STUDIOSKORPION.86lomza.pl
www.studioskorpion.pl
email: redakcja@studioskorpion.pl
STUDIO SKORPION Aleksander Plaga 
O firmie ...
Jesteśmy niezależnym telewizyjnym producentem materiałów informacyjnych i reklamowych. Swym zasięgiem działania obejmujemy Łomżę i szeroko rozumianą ziemię łomżyńską.

Ponieważ produkujemy programy informacyjne w Łomży zapewne dlatego jesteśmy nazywani TV Łomża (tvlomza) czy telewizja łomżyńska. Ale nie o nazwę tu chodzi tylko o szybką i rzetelną informację, a tu jesteśmy bezkonkurencyjni.


Misja ...
Misją Studia Skorpion jest realizacja produktów medialnych najwyższej jakości w oparciu o najlepszą dostępną współcześnie technologię wizualną z pełnym oddaniem twórczym osób zaangażowanych w proces powstawania dzieła.

Zlecając naszemu studiu stworzenie dowolnego produktu medialnego w szczególności reklamy telewizyjnej czy filmu promocyjnego, mogą być Państwo pewni, że powierzają Państwo cały proces firmie, która swoje powstanie i skuteczne działanie na rynku medialnym zawdzięcza właśnie kompetentnemu i fachowemu spełnianiu wszelkich, często nietypowych potrzeb swoich klientów.

Kompetencja ...
Wysoka jakość projektów pod względem merytorycznym, graficznym, dbałość o architekturę całości i detale, bezwzględne podporządkowanie celom, które na początku ustalamy z Klientem, dynamika, świeżość i nowoczesność – oto założenia pracy interdyscyplinarnego zespołu profesjonalistów tworzących Studio Skorpion.


Technologia ...
Rejestracji w studio i w terenie dokonujemy za pomocą sprzętu firmy JVC i SONY - w technologii cyfrowego zapisu DV. Montaż i obróbka wizji i dźwięku realizowana jest na czterech niezależnych, w pełni autonomicznych stanowiskach montażowych, za pomocą profesjonalnego oprogramowania edycyjnego. Zastosowanie cyfrowej technologii przetwarzania sygnału wizyjnego zachowuje najwyższą jakość obrazu w całym procesie realizacyjnym, od momentu rejestracji - do stworzenia finalnego dzieła. Bogate możliwości współczesnego oprogramowania służącego do obróbki sygnałów, pozwalają twórcom na pełne, ograniczone jedynie ich wyobraźnią, możliwości wypowiedzi.

Studio ...
Dysponujemy profesjonalną bazą sprzętową oraz wyspecjalizowaną ekipę techniczną do produkcji wszelkiego rodzaju materiałów telewizyjnych. Nasi rzetelni, kreatywni i kompetentni pracownicy służą naszym Klientom pomocą i poradą.

Wszystkie projekty wykonujemy we własnym profesjonalnie wyposażonym studiu montażowym, zwracając szczególną uwagę na sugestie zleceniodawcy.

 


inni w branży :
Telewizja